Muzyczna uczta i spacer pełen wrażeń! 🏛️🎭🎶

​W minioną niedzielę klasy 2a i 2c miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym. Uczniowie wybrali się na spektakl teatru marionetek z Düsseldorfu – „Uprowadzenie z Seraju” W. A. Mozarta, zorganizowany przez Warszawską Operę Kameralną. 🎼✨


​Zanim jednak młodzież zasiadła na widowni, czas umilił wspólny spacer w pięknych okolicznościach przyrody po Parku Ujazdowskim oraz w okolicach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. 🌳🏛️


​Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pełnego klasy i elegancji dnia!


​Opieka i relacja: Anna Kosiarska 🙌

Muzyczna-uczta-2
Muzyczna-uczta-1
Muzyczna-uczta-3
Muzyczna-uczta-4